vybavení obytného prostoru rodinného domuRODINNÝ DŮM IVANOVICE
Oslovili nás klienti, kteří již měli postavenou hrubou stavbu rodinného domu, abychom jim navrhli dispoziční úpravy hlavního obytného prostoru a vypracovali celkový návrh vybavení interiéru. Stavba bohužel doplácela na nedostatečně kvalitně a podrobně vyhotovenou původní dokumentaci, podle které se stavělo.

Výsledkem bylo poměrně náročné hledání vhodných řešení, která si nakonce vyřádala několik kompromisů, protože při původním návrhu nebyly do projektu zahrnuty všechny individuální požadavky investorů.

Zaměřili jsme skutečný rozestavěný stav a vytvořili novou dokumentaci, podle které se ve stavbě pokračovalo. Výsledek ale stojí za tu práci a díky náročnosti stavebníků a jejich požadavku na kvalitní finální výsledek, jsme mohli být přítomni celého procesu realizace, až po kontrolu montáže a finálního provedení.světelná TV stěnakuchyně s centrálním ostrůvkem
vysoký modul kuchyně

MATERIÁLY

Obytný prostor a kuchyně jsou propojeny jednotnou koláží materiálů - šedá dlažba, teakové dřevo, bílý lak ocelových prvků a kuchyňských dvířek, matované sklo. Vyznění materiálů je umocněno minimalistickým designem jednotlivých prvků a jednoduchými detaily.
PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ

Celá realizace byla provedena velice pečlivě od pokládky dlažby na minimální spáry, čisté provedení zámečnických prvků až po napojování jednotlivých materiálů, kde bylo koordinováno několik profesí. Vše se podařilo sladit.

detail schodiště
sprchový kout a umyvadla