bistro RAZ DVABISTRO RAZ DVA
Malý restaurant na malém meste s výbornou kuchyní, ve kterém si mužete dát nabíjející snídani a obedovou rychlovku nebo posedet vecer pri dobré veceri pripravenou ze surovin místních farmáru. Pro všechny tyto situace jsme navrhli príjemný a svetlý interiér, kde jsou použity ve velké míre prírodní materiály a svetlé zemité barvy. Ve dne je prostor plný svetla díky prirozenému osvetlení z velkých oken a vecer je pomocí našich autorských textilních lustru atmosféra intimnejší.

Duležité jsou rostliny, které fungují jako estetický prvek a uklidnující element navozující pocit uvolnení a relaxace. Srdcem bistra je zaoblený bar, který je opravdovým stredem mezi posezením a kuchyní. Kapacita sezení je maximální možná v L - pudorysu, v podstate kopírující tvar baru. Pod okny se vine lavice a ústí v lavicový kout, který je u návštevníku nejoblíbenejším místem. Ctvercový tvar stolu a židle pak dávají variabilitu k usporádání sezení - pro dva, ctyri ci vetší skupinu.

Jestli si chcete odpocinout po nárocné práci a dobre se najíst prijdte ochutnat do bistra RazDva v Rosicích u Brna.bistro RAZ DVA - kout s lavicemi
bistro RAZ DVA - zaoblený bar, mozaika, dubová deska
bistro RAZ DVA - vešáky na mozaice
bistro RAZ DVA - zavešené rostliny
bistro RAZ DVA - textilní svítidla
bistro RAZ DVA - detail rostlin a leštené nerezové rampy
bistro RAZ DVA - detail masivní barové desky
bistro RAZ DVA - vstup
bistro RAZ DVA - pudorysné rozvržení